Římskokatolická farnost

img00008.jpg
IMG_7037.jpeg

První svaté přijímání 2020

Informace ohledně prvního svatého přijímání
Zdravím Vás srdečně. Musíme pomalu rozhodnout jakým způsobem prožijeme s našimi dětmi krásný den prvního svatého přijímání. Situace ve světě nám letos hodně "zamíchala" s životem. Vracíme se sice k normálu, ale stále nemáme jistotu ohledně budoucnosti. Navrhuji proto, a budu čekat na Váš názor - zdali první svaté přijímání bychom nemohli udělat buď 5. července v den svatých Cyrila a Metoděje anebo pak na podzim v den 28. září, kdy je státní svátek sv. Václava. První termín je docela zajímavý, je to pěkný svátek věrozvěstů, a hned na začátku prázdnin mohli bychom udělat pěknou oslavu, druhý zase dává nám větší prostor na přípravu, ale zase nevíme co přinese podzim. Očekávám na vaše podněty. Možná i jiný vhodný termin někoho napadá. Pište sms na můj mobil.
s pozdravem P. Marcin
MB_2020_05_10.08.59.48_01736.jpg
Opaten_kostel.jpg

Modlitby za déšť

IMG_20200412_121125.jpg
IMG_2103.JPG
Zvládli jsme to :) Přání a požehnání velikonoční z letadla sestoupilo :) proletěli jsme nad našimi obcemi s důvěrou, že Kristus je stále s námi, vždy a navěky. Aleluja!

Dar pro farnost

číslo účtu farnosti

ve zpravě pro příjemce napište vždy "dar"
184 634 1399 / 0800