Římskokatolická farnost

HRADEC NAD MORAVICÍ
6. Neděle v mezidobí
16. 2. 2020

V tomto týdnu v liturgii vzpomínáme:
- V pátek – památka bl. Richarda Henkese
- V sobotu – Svátek stolce sv. Petra

1. Pán Bůh zaplať za dnešní sbírku na letošní opravy.
2. Příští neděli se budeme spojovat v modlitbě se Svatým Otcem a podporovat jeho dílo tzv. „svatopetrským haléřem“, na který bude určená nedělní sbírka. Prostředky získané v rámci této sbírky jsou určeny na zvláštní fond pomoci Svatému Otci, aby jménem celé církve mohl přispět ke zmírnění následků různých neštěstí a katastrof ve světě.
3. Děkuji všem nemocným a starším členům naší farnosti za svědectví pravé víry v Krista, který působí na člověka ve svátostech Církve. V naší farnosti tuto svátost přijalo 136 osob.
4. „Hradecký slunovrat“ srdečně zve na debatu „Jak se žije Polákovi v Česku a Čechovi v Polsku…“, které se zúčastní Aleš Bartusek aktivista polsko-české solidarity a náš farář otec Martin. Akce se uskuteční v nejbližší čtvrtek v 18.00 ve velké dvoraně hradeckého zámku.
5. Děti ať si vyzvednou NEDĚLNÍ OBRÁZEK a pro dospěle je časopis „Okno“.
page1.jpg

Projekt "Turistická zastávka na cestě sv. Jakuba"

Logo_cz_pl_eu_barevne.jpg
Euroregion_granatowy.jpg