Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
15. 4. 2018

1. Pán Bůh zaplať za dnešní SBÍRKU NA PODPORU REPATRIACE MIGRANTŮ V ZEMÍCH STŘEDNÍHO A BLÍZKÉHO VÝCHODU. Za týden bude sbírka na potřeby naši farnosti.
2. V tomto týdnu mše sv. ve středu nebude. Náš farník a zároveň ve středu bude mít absolventský koncert v brněnské katedrále. Koncert začíná v 19.00 hod. Mše sv. je posunuta na čtvrtek na 17.30 hod.
3. Všechny děti připravující se na první svaté přijímání a také rodiče zvu srdečně v nejbližší čtvrtek na mši sv. v 17.30 hod. Po mši sv. se uskuteční organizační setkání.
4. V pátek po mši sv. bude modlitba korunky a svátostné požehnání.
5. Příští neděli se budeme modlit za nová kněžská a řeholní povolání, zároveň náš farní sbor, během mše sv. v 9.00 hod, zopakuje velikonoční zpěvy - „Missa brevis“ Franze Schöpfa.
6. Všechny ministranty zveme na společný výlet do kněžského semináře v Olomouci dne 1. května. Čeká nás tam setkání s otcem biskupem a také zajímavý program. Informaci a přihlášku obdržíte dnes po mši sv.
7. Děti ať si vyzvednou NEDĚLNÍ OBRÁZEK a pro dospělé je časopis „Okno“.
MinistrantskyDenOlomouc.jpg

Hudba o Velikonocích

hudba o velikonocich 2018.jpg
otevrene_chramy_2017_plakat.jpg