Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
18. 2. 2018

V tomto týdnu v liturgii vzpomínáme:
- V čtvrtek– Svátek stolce sv. Petra
- V pátek – památku sv. Polykarpa
1. Pán Bůh zaplať za dnešní sbírku na zaplacení oprav farní budovy a čekající nás naléhavou výměnu okapu na hřbitovní kapli. Příští neděli se budeme spojovat v modlitbě se Svatým Otcem a podporovat jeho dílo tzv. „svatopetrským haléřem“, na který bude určená nedělní sbírka. Prostředky získané v rámci této sbírky jsou určeny na zvláštní fond pomoci Svatému Otci, aby jménem celé církve mohl přispět ke zmírnění následků různých neštěstí a katastrof ve světě.
2. Děkuji všem nemocným a starším členům naší farnosti za svědectví pravé víry v Krista, který působí na člověka ve svátostech Církve. V naší farnosti tuto svátost přijalo téměř 100 osob.
3. Děti ať si vyzvednou NEDĚLNÍ OBRÁZEK.
4. V sobotu 24.02. jste zváni na koncert skupiny GOOD WORK, dřívější Paprsky, který se uskuteční v 18.00 h v konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie v Opavě.
5. Všem Vám přeji požehnaný sváteční den i celý následující týden. K tomu přijměte požehnání.
Goodwork_Opava.jpg

Jesličková Pouť

2018-tri-kralove-hradec-002.jpg

Vánoce